top of page
Beautician wraps body of woman in white bandage. Cosmetologist wraps the leg of the custom

Bandážní anticelulitidní Zábaly - Arosha

 

 Modelování postavy, snížení objemu, odstranění fibrózní celulitidy

a “pomerančové kůže”, posílení cév

Jednorázové bandáže jsou uloženy v individuálních balíčcích, které se otevírají před pacientem

 

• Anestezie není potřeba

• Drenážní zábaly zlepšují lymfatický tok, odvádějí nadbytečnou vodu, pomáhají nouzově “zhubnout” o jeden až dva rozměry, zlepšují kvalitu kůže na těle

 

• Rehabilitace není potřeba 

• Efekt ihned po prvním zákroku

Zákrok trvá 40-60 minut a zahrnuje několik fází:

Procedura se skládá ze 3 fází:

 

  

1. Suchý peeling

Stimuluje mikrocirkulaci, aktivizuje lymfatický systém, podporuje odvodnění toxinů, připravuje kůži na působení aktivních složek přípravků..

 

2. Aplikace glykolového peelingového spreje

s 10% glykolovou kyselinou. Glykolový peeling oslabuje vazby mezi keratinocyty a podporuje peeling, a také funguje jako “vodítko”, otevírá póry pro hlubší pronikání složek séra.

 

3. Aplikace lymfodrenážního a/nebo lipolytického séra

nebo gelu (v závislosti na programu). Séra jsou obohacena o složky podporující drenáž a boj s celulitidou, zvyšování pružnosti kůže. Pomáhají odvádět nadbytečnou tekutinu a toxiny. Séra obsahují aktivní složky jako L-karnitin, kofein, extrakt z artyčoku, extrakt ze zeleného čaje, bromelain, extrakt z gotu kola, extrakt z listů přesličky polní, fosfatidylcholin 1% a další. Lipolytické gely (používané v programu pro korekci břicha) obsahují tripeptid-41, glaucin, kofein, menthyl laktát, protitukový komplex mořského původu.

4. Bandážování. 

Pacient je “obvázán” speciálními bandážemi, nasáklými kapalinou obsahující určitou sadu aktivních složek. Zbytky produktu se nanášejí štětcem na povrch bandáží. Pro zvýšení efektivity absorpce složek se navlékají speciální polyethylenové kalhoty nebo používá fólie. Díky kombinaci aktivních sére a bandáže dochází k drenážnímu efektu (odvedení nadbytečné tekutiny a metabolických produktů) a modelování postavy. Tato fáze zákroku poskytuje silný protiotokový a lymfodrenážní účinek, brání nadměrné retenci tekutin v tkáních, aktivuje proces lipolýzy, zlepšuje trofiku tkání a výživu buněk, tonizuje a podporuje nasycení kůže makro- a mikroelementy (vápníkem, draslíkem, hořčíkem, jodem, borem) díky solím Mrtvého moře v bandážním “koktejlu”, hydratuje.

 

Unikátní profesionální program určený pro provedení nejdůležitější fáze v terapii celulitidy - odstranění toxinů z tkání a snížení akumulace metabolických produktů. Zajiš...
BANDÁŽNÍ ZÁBALY - DETOXY - KIT
1 hod
Kč2800
BANDÁŽNÍ ZÁBALY
DETOXY - KIT
2800 Kč / 60 min.

Unikátní profesionální program určený pro provedení nejdůležitější fáze v terapii celulitidy - odstranění toxinů z tkání a snížení akumulace metabolických produktů. Zajišťuje aktivaci procesů “samočištění” buněk, autofagii, eliminaci exo- a endotoxinů, stejně jako obohacení tkání kyslíkem a mnohonásobné zlepšení trofiky. Činí kůži hladkou, zářící a připravenou na následující procedury modelování siluety.

Inovativní program intenzivní korekce edematózní celulitidy Sada je speciálně navržena pro řešení problémů s edematózní celulitidou. Kombinace ingrediencí pracuje v syner...
BANDÁŽNÍ ZÁBALY - NIO DRAIN +
1 hod
Kč2800
BANDÁŽNÍ ZÁBALY
NIO DRAIN +
2800 Kč / 60 min.

Inovativní program intenzivní korekce edematózní celulitidy
Sada je speciálně navržena pro řešení problémů s edematózní celulitidou. Kombinace ingrediencí pracuje v synergií a řeší počáteční příčiny vzniku celulitidy, jako je rozšíření a zástoj krevních cév a mezibuněčná tekutina v těle.
Sada pro intenzivní terapii edematózní formy celulitidy, vyvinutá na základě niosomálního systému dodávání, poskytuje viditelný efekt již po prvním zákroku.
NIOCONTROL™ je inovativní transportní systém založený na niosomech, který výrazně zvyšuje penetraci aktivních složek do hlubokých vrstev a zároveň zajišťuje jejich prodloužené působení.

Díky vysoké koncentraci troxerutinu, escinu, kofeinu a forskolinu dochází k zlepšení odtoku lymfy, snížení nadměrné akumulace intersticiální tekutiny, mnohonásobnému zvýšení rychlosti metabolismu v tukové tkáni, čímž se realizují silné drenážní a lipolytické charakteristiky.

Vyvolává výrazný lipolytický účinek na adipocyty podkožního tukového tkáně. Stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus tukové tkáně, zlepšuje lymfatický odtok a eliminuje ot...
BANDÁŽNÍ ZÁBALY - LIPOFIL KIT
1 hod
Kč2800
BANDÁŽNÍ ZÁBALY
LIPOFIT KIT
2800 Kč / 60 min.

Vyvolává výrazný lipolytický účinek na adipocyty podkožního tukového tkáně. Stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus tukové tkáně, zlepšuje lymfatický odtok a eliminuje otoky. Významně snižuje tloušťku lokalizovaných tukových usazenin v oblasti břicha. Zlepšuje kvalitativní charakteristiky kůže - činí ji výrazně hustší, pružnější a elastičtější.

Sada proti fibrózní celulitidě. Bojuje s problémy nejvíce pokročilých stadií fibrózní celulitidy. Zabraňuje zvětšení velikosti adipocytů a zpevnění kolagenových vláken, k...
BANDÁŽNÍ ZÁBALY - FIBROCEL KIT
1 hod
Kč2800
BANDÁŽNÍ ZÁBALY
FIBROCEL KIT
2800 Kč / 60 min.

Sada proti fibrózní celulitidě
Bojuje s problémy nejvíce pokročilých stadií fibrózní celulitidy. Zabraňuje zvětšení velikosti adipocytů a zpevnění kolagenových vláken, které přispívají k vzniku celulitidy.
Přispívá k redukci lokálních tukových usazenin, stimuluje buněčný metabolismus, zlepšuje mikrocirkulaci a lymfatický odtok.

Viktoriia

Kosmetolog

VIKTORIIA

TEL. +420 704 445 838

  • F1
  • insta55
  • phone55
  • whatsapp55
Oxana

Kosmetolog

Oksana

TEL. +420 606 183 755

  • F1
  • insta55
  • phone55
  • whatsapp55
bottom of page