top of page

PEELING 

Odstranění povrchových vrstev epitelu.

Poskytuje rovnoměrný peeling několika vrstev odumřelých kožních buněk, který stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, což vede ke vzniku nových buněk, přispívá k celkovému omlazení pokožky, vyrovnává reliéf kůže je doporučen k léčbě akné.

PEELING KYSELINOU MLÉČNOU
2000 Kč / 60 min.

Indikací pro mechanické čištění obličeje je mastná pleť s ucpanými póry a nezánětlivé akné. Při mechanickém čištění obličeje se odstraní komedony ručně.

Opakovat 5x za měsíc.

KARBONOVÝ-LASEROVÝ PEELING
3000 Kč / 5 procedur / 5x60 min.

Jemný způsob čištění a omlazení obličeje v rámci komplexní péče. Tato procedura hloubkově čistí póry a odstraňuje v nich zánětlivé procesy akné. Dokonce i jediná procedura okamžitě pomáhá zlepšení kvality kůže s tím, že kůže vypadá zářivě, zdravě a svěže s přirozenou barvou.

Opakovat 5x za měsíc.

BIO-RE-PEEL-CI3 PEELING
2000 Kč / 60 min.

Dvoufázový patentovaný peeling s biostimulačním, revitalizačním a exfoliačním účinkem. Preparát má velmi zajímavou formu, která obsahuje dvě samostatné frakce: hydrofilní a lipofilní, které chrání pokožku před hlavním komplikujícím faktorem - vysušením a dehydratací. Kombinace aktivních složek #BioRePeelCl3 umožňuje účinně bojovat proti stárnutí kůže, vlivu ultrafialového záření a #pigmentaci, projevům #akné. Účinek je založen na mírném odlupování v kombinaci se silnou proliferací kůže a stimulací procesů biosyntézy, které pomáhají obnovit strukturu kůže. Používá se po celý rok.

Opakovat 5x za měsíc.

KYSELINA GLYKOLOVÁ 70% PEELING
2000 Kč / 60 min.

PŮSOBENÍ: Keratolytický efekt, regenerace kožních buněk, vyhlazení vrásek, redukce povrchových jizev po akné a zabarvení, posílení jasu pleti.

POPIS: Kyselina glykolová je alfa hydroxy kyselina, která je odvozena z cukrové třtiny. Je to jedna z nejpopulárnějších proti-stárnoucích aktivních složek. Její malá molekulární struktura - má nejmenší možnou část ze všech hydroxykyselin - možná pronikání do kožních buněk. Kyselina glykolová štěpí vazby mezi keratinocyty na rohových vrstvách a oslabujícími spojovacími vlastnostmi lipidů, které si ukládají kožní odumřelé buňky, sníží se odstranují. To má za následek nepřátelské a intenzivní exfoliaci rohové vrstvy, a vaše regenerační buňky. Systémové využití vysokých koncentrací kyseliny glykolové v interakci s receptorovými fibroblasty, které jsou k dispozici pro stimulaci produkce mezibuněčného materiálu (kolagen, elastin, fibronektin, kyselina hyaluronová). Proto je pleť omlazená a zregenerovaná. Koncentrace 70% kyseliny glykolové, v roztoku s pH, vede k cílené účinnosti a účinné léčbě.

INDIKACE: Keratóza, vrásky, melasma, známky po akné, změna barvy, seboreická keratóza, stárnutí kůže způsobené sluncem.

Opakovat 4x za měsíc.

KYSELINA MANDLOVÁ 40% PEELING
2000 Kč / 60 min.

PŮSOBENÍ: Mírný keratolytický účinek, kožní buněčná regenerace, hydratace, antimikrobiální účinek.

POPIS: Kyselina mandlová je rodina rodiny hydroxykyselin; její obchodní název prozrazuje její přirozený původ, stejně nalezený v hořkých mandlích, který je v meruňkách a broskvích. Kyselina mandlová normalizuje proces keratinizace a pomáhá exfoliaci pleti.

V rámci své makromolekulární struktury, má mírný peelingový účinek, který dokáže předcházet podráždění a je vhodný pro všechny typy pleti i všechny fototypy. Hydratační jevy, pohodlné buněčné přestavbu a příjemné zabarvení kůže. Pro vaše antimikrobiální účinky je kyselina mandlová vhodná pro boj s akné.

INDIKACE: Citlivá sťažka náchylná na akné, akné rosacea, tmavé fototypy,

jemné linky-vrásky, melasma, zvětšené póry, seborea, změny zbarvení.

Opakovat 4x za měsíc.

KYSELINA SALICILOVÁ AZELAOVÁ PEELING
2000 Kč / 60 min.

PŮSOBENÍ: Je-li aplikován na akné pacientky, má keratolytické, svíravé a antimikrobiální účinky.

POPIS: Směs salicylové a kyseliny azelaové. Kyselina salicylová je beta-hydroxykyselina s adstringentními a keratolytickými vlast- nostmi. Kromě toho má antibakteriální a protizánětlivé účinky, které regulují tvorbu kožního mazu a redukují mastnotu mastné aknózní zákazníky. Kyselina azelaová je dikarboxylová kyselina, která získává z obilovin a má účinek proti akné. Více specificky, má komedolytické, protizánětlivé a antimikrobiálně akční účinky (neutralizuje Propionibacterium acnes na pilosebaceózní folikulu), kteří pomáhají bojovat s akné a pigmentací, pomáhají zabíjet, zejména malé skvrny způsobené pozitivní akné.

INDIKACE: Akné, seborea, rozšířené póry,jizvy po akné, keratóza

Opakovat 4x za měsíc.

BIOLOGICKÝ GREEN-PEEL PEELING
2200 Kč / 60 min.

PŮSOBENÍ: GGreen Peel je biologická metoda olupování pokožky a jejím základem je bylinková směs.

POPIS: Tato směs podporuje elasticitu pokožky. Celkově zlepšuje kvalitu pleti, vyhlazuje vrásky a jizvy. Stahuje póry, omezuje tvorbu kožního mazu a výborně čistí problematickou pleť. Zlepšení stavu pokožky je viditelné už za několik dní po prvním ošetření. Green Peel je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – zvlášť u žen po porodu, atopické pleti.

Opakovat 4x za měsíc.

LUMINESCENS® DEPIGMENTING & WHITENING SOLUTION
3000 Kč / 60 min.

PŮSOBENÍ: 4 aktivní komplexy, které mají za cíl snížit stávající pigmentaci a zabránit vzniku nové.

POPIS: blokátory melanogenních enzymů, zacílené na některé specifické proteiny a tyrosinázu; Blokátory tvorby a transportu melaninu, jako jsou chelátory mědi a inhibitory MC1R. Keratolytika, podporují odstranění stávajícího melaninu. Antioxidanty a dermonormalizátory, inhibují volné radikály a zabraňují kaskádě syntézy melaninu. Používá se po celý rok.

INDIKACE: Pigmentové svrny

Opakovat 2-4x za měsíc.

Indikací pro mechanické čištění obličeje je mastná pleť s ucpanými póry a nezánětlivé akné. Při mechanickém čištění obličeje se odstraní komedony v salonu ručně.
PEELING KYSELINOU MLÉČNOU
1 hod
Kč2000
Jemný způsob čištění a omlazení obličeje v rámci komplexní péče. Tato procedura hloubkově čistí póry a odstraňuje v nich zánětlivé procesy akné. Dokonce i jediná procedur...
KARBONOVÝ-LASEROVÝ PEELING (5 procedur)
1 hod
Kč3000
Preparát má velmi zajímavou formu, ta obsahuje dvě frakce: hydrofilní a lipofilní, které chrání pokožku před hlavním komplikujícím faktorem - vysušením a dehydratací. K...
BIO-RE-PEEL-CI3 PEELING
1 hod
Kč2000
POPIS: Kyselina glykolová je alfa hydroxy kyselina, která je odvozena z cukrové třtiny. Je to jedna z nejpopulárnějších proti-stárnoucích aktivních složek. Její malá mole...
KYSELINA GLYKOLOVÁ 70% PEELING
1 hod
Kč2000
POPIS: Kyselina mandlová je rodina rodiny hydroxykyselin; její obchodní název prozrazuje její přirozený původ, stejně nalezený v hořkých mandlích, který je v meruňkách a ...
KYSELINA MANDLOVÁ 40% PEELING
1 hod
Kč2000
POPIS: Směs salicylové a kyseliny azelaové.Kyselina salicylová je beta-hydroxykyselina s adstringentními a keratolytickými vlast- nostmi. Kromě toho má antibakteriální a ...
KYSELINA SALICYLOVÁ AZELAOVÁ PEELING
1 hod
Kč2000
Tato směs podporuje elasticitu pokožky. Celkově zlepšuje kvalitu pleti, vyhlazuje vrásky a jizvy. Stahuje póry, omezuje tvorbu kožního mazu a výborně čistí problematickou...
BIOLOGICKÝ GREEN-PEEL PEELING
1 hod
Kč2200
blokátory melanogenních enzymů, zacílené na některé specifické proteiny a tyrosinázu; Blokátory tvorby a transportu melaninu, jako jsou chelátory mědi a inhibitory MC1R. ...
LUMINESCENS® DEPIGMENTING SOLUTION
1 hod
Kč3000
Natali_edited_edited_edited.jpg

Kosmetolog

NATALI

TEL. +420 777 853 308

  • F1
  • insta55
  • phone55
  • whatsapp55
bottom of page