top of page
Clionefit-1b.jpeg

Clione Fit White

PŘÍSTROJ PRO PÉČI O PLEŤ

 

Clione Fit je výkonný domácí kosmetický přístroj s 5 funkcemi.

 

Po zákroku je obličej znatelně svěžejší, otoky zmizí, barva se zlepší, kontury obličeje jsou ostřejší.

 

Pravidelné používání 2-3x týdně po dobu 10 minut udrží vaši pleť mladou, svěží a pevnou. Dva provozní režimy (s nebo bez pulzace MFIP), každý má 3 úrovně intenzity. MFIP je patentovaná technologie a charakteristická vlastnost tohoto zařízení.

 

Insert Impulse Electroporation je technologie, která zlepšuje pronikání aktivních kosmetických složek do hlubokých vrstev stratum corneum. Podobné přístroje se obvykle používají při obličejových procedurách na profesionálních kosmetických klinikách.

 

Jeden z typů neinvazivní mezoterapie.

Elektroporace se používá k zavedení kyseliny hyaluronové, kolagenu, placenty a dalších aktivních kosmetických složek, které jsou zodpovědné za pružnost, hydrataci a tonus pokožky. Výsledkem je obnovení vodní rovnováhy, normalizace metabolismu a aktivace nezávislé syntézy elastinu a kolagenu. Elektroporace pomáhá i látkám s velkými molekulami jako je kolagen a kyselina hyaluronová proniknout přes kožní bariéru.

 

EMS – elektrická stimulace obličejových svalů pulzním proudem.

Kůže je napnutá a ovál obličeje se vyjasní. EMS stahuje drobné svaly obličeje, udržuje je v dobré kondici.

 

MFIP - Mid Frequency Interval Pulse 90 kHz středofrekvenční pulzace, která zesiluje účinek elektroporace, EMS, RF. Patentovaná technologie.

 

RF radiolifting je účinek vysokofrekvenčních rádiových vln na tkáně, které stimulují energetické procesy tkání, jako je syntéza kolagenu a elastinu, angiogeneze, metabolismus a zmenšování pórů. Rádiové vlny prohřívají podkoží s liftingovým a relaxačním efektem.

 

Fotodynamická LED terapie je kosmetická procedura využívající LED světlo, která urychluje regenerační procesy, stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje elasticitu, bojuje proti bakteriím, sjednocuje tón pleti a odstraňuje toxiny. UV paprsky mají úplně jinou vlnovou délku, takže LED diody lze používat bez poškození kožní tkáně.

LED terapeutické moduly:

 

Červená - péče proti stárnutí, vlnová délka 620nm. Zlepšuje krevní oběh, stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, redukuje póry.

Modrá barva - protizánětlivá, pomáhá při léčbě akné, vlnová délka 415nm.

.

Způsob použití

Procedura trvá 10 minut. Po 10 minutách se zařízení automaticky vypne.

Pozor: nepoužívejte v oblasti očních bulv a Adamova jablka.

Dávejte pozor, aby vám světlo LED nevniklo do očí.

Nepoužívejte, pokud jste těhotná.

Obsahuje adaptér, návod, pouzdro, esenci Plamin.

Používejte prosím tento přístroj s gelem nebo sérem na vodní bázi (kolagen, kyselina hyaluronová, vitamín C, peptidy), umožní to aktivním složkám proniknout hluboko do pokožky. Aby sérum během procedury nevysychalo, nanášejte ho na pleť jednu po druhé. V této kategorii produktů také najdete vhodná séra.

Jak používat:

 

Horní tlačítko je normální péče. ON / OFF 1krát, toto zapne zařízení při nejslabším pulzu. Dalším stisknutím zvýšíte výkon. Vyberte intenzitu režimu stisknutím tlačítka jednou, dvakrát nebo třikrát.

Spodní tlačítko Fit Mode přidá zesílení středního rozsahu pro silnější dopad.

Naneste pleťovou vodu nebo sérum a vmasírujte podél obličeje. Pro důkladnější studium problémových oblastí (oválný obličej, nasolabiální rýhy) postupujte podle trajektorií uvedených v pokynech. Automatické vypnutí funguje po 10 minutách.

Vyrobeno v Japonsku. Barva: bílá. Součástí je esence Plamin.

bottom of page