top of page
Samet

LASH & BROW SERUM

PRODLUŽUJE ŘASY

STIMULUJE RŮST

OBNOVUJE STRUKTURU

UNIKÁTNÍ RŮSTOVÁ FORMULE

 

Sérum s jedinečným účinným složením

pro podporu růstu řas a obočí,

 

Použijte Samet Lash Serum pro jeho jedinečné složení stimulující růst, které zvýrazňuje vaše řasy a dělá je delší, hustší a zdravější.

 

Aplikujte naše sérum pravidelně, abyste prodloužili telogenní fázi růstu řas a prodloužili celkový růstový cyklus, čímž dáte řasám šanci dosáhnout svého plného potenciálu.

 

Hydratační a kondicionační přísady posilují objem, délku a zdraví vlasů v průběhu času a působí na samotné kožní buňky řas, aby vytvořily pevný a na živiny bohatý kořen pro budoucí růst.

 

Důsledné používání povede k velmi znatelným změnám a zanechá vás šťastnější a zářící sebevědomím.Naše složení funguje stejně dobře i na obočí, vytváří hustší a znovu vitalizované obočí.

Způsob použití

Sérum naneste jedním tahem štětce na kořínky řas nebo obočí. Aplikujte jednou denně. 

 

Před použitím oční partii důkladně očistěte a zcela vysušte. Při vytahování štětce sérum otřete o okraj lahvičky. Množství, které zůstane na štětci, vystačí pro jeden tah štětcem! Potom počkejte, dokud tekutina úplně neuschne a do té doby si v žádném případě neprotírejte oči.

 

Řasy nebo obočí dosáhnou své maximální délky po cca 8 - 12 týdnech. Po této fázi doporučujeme snížit používání SAMÈT na každý 2. den. Nejpozději po 12 týdnech stačíjedno použití 2krát až 3krát týdně, abyste výsledek udrželi.

bottom of page